Tak šel čas...

O nás

Firma Břetislav Jalůvka Arboretum vznikla v roce 1994 ve Zlíně. Původně se zabývala pouze návrhy, realizací a údržbou zahrad.

V roce 1998 byla otevřena prodejna okrasných dřevin v Otrokovicích. Zároveň se začala tvořit ukázková zahrada, která byla posléze zpřístupněna veřejnosti ve vybraných termínech.

V roce 2008 byla otevřena nová- větší prodejna okrasných rostlin.

V současné době se naše firma zabývá převážně realizací a údržbou soukromých zahrad a prodejem okrasných dřevin se zaměřením na vzácné  a méně známé rostliny.

Snažíme se našim zákazníkům nabídnout nejen zdravé a kvalitní české rostliny,ale zároveň se jim snažíme při výběru poradit.V zahradnictví je v otevírací době vždy přítomen odborník,který je schopen k zakoupeným rostlinám říci vše potřebné.Díky tomu jsme zde pro Vás již více než 20 let!

Přestože jsme malá rodinná firma jsme schopni zahrady nejen navrhnout a zrealizovat,ale také ji díky pravidelným údržbám zachovat krásnými !Díky odbornosti našich zaměstnaců,kteří jsou s námi již řadu let se nemusíte bát nekvalitní práce...A především nás vždy najdete v zahradnictví v Otrokovicích,kde jsme Vám k dispozici ke konzultaci Vašich přání.

 

 

Naše soukromá zahrada